Inwestycje

Orange Office Park

Orange Office Park

Orange Office Park to nowoczesny park biurowy ukończony z początkiem 2017 roku. Całkowita powierzchnia najmu to ok. 30 000 m.kw. Kluczowymi najemcami są m.in.: Brown Brothers Harriamn, Sappi, Enel-med, Revolut, Architech.
Wine Apartments

Wine Apartments

Wine Apartments, to świeżo ukończony projekt w sercu stolicy małopolski, który swoimi wygodami zadowoli najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 16 wysokiej klasy apartamentów, które wystrojem nawiązują do klimatu toskańskich winnic.
Galeria Korona w Kielcach

Galeria Korona w Kielcach

Położona w ścisłym centrum Kielc Galeria to jedyny w swoim rodzaju tego typu obiekt w Kielcach, który dzięki nowoczesnej architekturze oraz przemyślanej strukturze, gwarantuje najwyższy standard zakupów i miło spędzonego czasu dla wszystkich odwiedzających.
Cluster Cowork by Mc Real

Cluster Cowork by Mc Real

Lipki Park Zakopane

Lipki Park Zakopane

Aparthotel Lipki Park to kompleks apartamentowy usytuowany w Zakopanem, przy ulicy Za Strugiem 41. Obiekt znajduje się nieopodal centrum miasta. Apartamenty posiadają niepowtarzalny widok na Tatry. W pobliżu znajdują się urokliwe tereny spacerowe. Malownicza okolica oraz wysoki standard wszystkich apartamentów sprawiają, że obiekt cieszy się szczególnym uznaniem wśród gości odwiedzających Zakopane.
Restauracja Boscaiola

Restauracja Boscaiola

Na rogu ul. Szewskiej i Jagiellońskiej, tuż przy Rynku i przy najstarszym uniwersytecie w Europie, powstała Boscaiola- Pizzeria Ristorante, siostrzana restauracja Tratorii Mamma Mia z ul. Karmelickiej, co daje wszystkim gościom gwarancję znakomitej jakości potraw i doskonałego smaku